Skip to content

Stiklo paketai

Siūlome įvairios sudėties dviejų bei trijų stiklų paketus.

Paketai gaminami iš skaidrių, skaidrių su selektyvine danga, tonuotų, atspindinčių, raštuotų, matinių, saulės kontrolės  stiklų.  Saugumo užtikrinimui siūlome komplektuoti laminuotus ir grūdintus stiklus. Pagrindiniai naudojami stiklų storiai: 4, 6, 8 mm. Galimi aliuminio rėmelio pločiai tarp stiklų: 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24 mm. Juos komplektuojant norimais variantais, išgaunamas bendras stiklo paketo storis nuo 14 mm iki 50 mm ir daugiau, jei gaminami trijų stiklų paketai. Kamera tarp stiklų užpildoma Argono dujomis.

Vietoj standartinio aliuminio rėmelio galime pasiūlyti specialų aukštos kokybės plastikinį rėmelį THERMIX su aliuminio pagrindu ar ypač tvirtą ir šiltą SWISSPACER. Taip pat galite rinktis CHROMATECH ar TGI.

Stiklo paketo viduje galima sumontuoti dekoratyvinius profilius ar sudalinimus aliuminio rėmeliu.

Gaminami figūriniai stiklo paketai pagal brėžinius bei pagal trafaretus.

Specialistas rekomenduoja:

Užsisakydami gaminius su dviejų stiklų paketais su vienu selektyviniu stiklu, reikalaukite, kad aliuminio rėmelis tarp stiklų būtų ne siauresnis nei 14 – 15 mm, nes plonesniame stiklo pakete neišgaunamos šiluminės savybės.

Šiuo metu itin išpopuliarėjo trijų stiklų paketai. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad šilumos perdavimo koeficientas (U) gali būti ir geresnis, ir blogesnis, lyginant su dviejų stiklų paketu. Tai priklauso nuo to, kokie stiklai naudojami ir kokie tarpai tarp stiklų. Netgi jei bus naudojami du selektyviniai stiklai, bet tarpai tarp stiklų tik po 6 mm – toks paketas bus šaltesnis už populiarųjį 24 mm storio stiklo paketą su vienu skaidriu, kitu selektyviniu stiklu. Be to, trijų stiklų paketas mažiau praleis šviesos nei dviejų stiklų paketas.

Tačiau, jei yra galimybė įstiklinti storais dvikameriniais paketais (nuo 40 mm bendro storio), šilumos perdavimo koeficientą (U) galima sumažinti iki  0,5 W/m²*K! Nuo 32 mm storio trijų stiklų paketas užtikrina ir pastebimai geresnę garso izoliaciją.

Konsultuojame, patariame.

Nustatome stiklo paketo sudėtį, galimą skilimo priežastį.

Teikiame stiklo paketų pristatymo, pakeitimo paslaugas visoje Lietuvoje.
Stiklo paketai

Daugiau informacijos:

Biuro adresas:

Marijonų g. 36- 2,
LT- 35138 Panevėžys

Susisiekite:

Tel.: +370 45 462634

Mob.: +370 614 63698

El.paštas: info@unigida.lt

Darbo valandos:

I – V 08:00 – 17:00